محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

04134762077

شیوه های پرداخت و حمل

شیوه های پرداخت

روش های پرداخت:

1) پرداخت نقدی در محل تحویل

سرویسی که برای پرداخت هزینه سفارش ها در نظر گرفته ایم سرویس پرداخت در محل تحویل به مامور پست یا پیک ارسالی ما بعد از تحویل و رویت جنس می باشد است.

2) پرداخت به صورت کارت به کارت بانکی

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل، کارت به کارت نمایند.
جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.
با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسانتر و سریع تر است و پیشنهاد می کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

3) واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضور در بانک دارند می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره به میل مربوطه ارسال نمایند.

4) پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه مشتریان می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت ما یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.  
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیاز به اطلاع دادن آن نیست سفارش شما به صورت خود کار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.
همچنین پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کار بران می شود همچنین در بعضی از کالاها ارائه شده پرداخت ان لاین با درصدی تخفیف همراه می باشد.

*راهنمای پرداخت اینترنتی: کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

کد CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد معمولا روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

روش های ارسال:

1) ارسال رایگان در شهر تبریز

تحویل رایگان ویژه ی سفارش هایی با محل تحویل شهر تبریز است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل خواهند شد.
توجه داشته باشید که تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 5 میلیون ریال می شود.
هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال از طریق گروه با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

2) پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای بیشتر از 2 میلیون ریال به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده خریدار است.

3) پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه ارسال با پست پیشتاز به عهده خریدار است.

4) پست سفارشی

سفارش هایی که محل تحویل آنها سراسر کشور و خارج از شهر تبریز است با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی 3 تا 5 روز است.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت به آدرس زیر رهگیری کنید: tntsearch.post.ir

5) ارسال با باربری

جهت رفاه حال همشهریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم از طریق باربری فراهم شده است هزینه ارسال با باربری یر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

6) تحویل درب انبار

کلیه سفارش های مشتریان محترم پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید وسایل برقی بیش از 5 میلیون ریال درب انبار شرکت تحویل مشتری می گردد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تقبل نمی کند.

عضویت در خبرنامه

logo-samandehi